­­

Універсальна Клініка Юнікам
  • +38-095-03-03-03-4, +38-097-03-03-03-4
  • Україна, м. Суми, пр-т Михайла Лушпи, 54, 40034
  • ТОВ "Український північно-східний інститут прикладної та клінічної медицини"
кабінет реабілітації 
Реабілітація
Що таке реабілітація та в чому вона полягає узагальнено, мабуть, знає кожна людина. Ті, хто на власному досвіді відчув ефективність даного методу, який в певних випадках може допомогти уникнути оперативного втручання, в інших – покращити якість життя людини після перенесеної травми чи захворювання та допомогти відновити функціональність частин тіла та повернути автономність в побуті, визнають, що результат вартував зусиль та часу.
Фізична реабілітація покращує якість лікування, пришвидшує процес відновлення функцій органів і систем, повертає працездатність, у випадках інвалідності допомагає пацієнту пристосуватись до максимально активного життя в нових умовах, які мають місце в результаті хвороби чи травми, а також більш повної інтеграції у всіх сферах його діяльності.
В клініці Юнікам ми проводимо індивідуальну реабілітацію пацієнтів за такими напрямками:
· реабілітація станів після судинних захворювань;
· реабілітація після перенесених інсультів, інфарктів;
· реабілітація після і процесі лікування захворювань опорно-рухового апарату, в т.ч. остеохондрозу;
· реабілітація після травм, операцій
· реабілітація після перенесених захворювань ЦНС та периферійної нервової системи
Весь комплекс реабілітації проходить під контролем лікуючого лікаря.
Сам процес реабілітації починається з визначення лікуючим лікарем спільно зі спеціалістом з реабілітації всіх особливостей процесу для даного пацієнта, що включає в себе методику, види процедур, частоту, тип навантаження, контрольні точки в процесі проведення реабілітаційного комплексу.
Ефективність реабілітації потребує часу на наполегливості зі сторони пацієнта та системного підходу спеціаліста з реабілітації.