­­

Універсальна Клініка Юнікам
  • +38-095-03-03-03-4, +38-097-03-03-03-4
  • Україна, м. Суми, пр-т Михайла Лушпи, 54, 40034
  • ТОВ "Український північно-східний інститут прикладної та клінічної медицини"
суРДОЛОГІЯ
 
НазваОпис послугиЦіна
Консультація сурдологаЗбір анамнезу, ЛОР-огляд та призначення необхідних обстежень. Аналіз результатів обстежень. Надання медичного висновку. Призначення лікування та реабілітації.250 грн.
Консультація сурдолога повторнаЛОР-огляд (14 днів після первинної консультації). Оцінка результатів лікування. При необхідності призначення додаткових обстежень. Аналіз результатів обстежень.Надання медичного висновку. Призначення лікування та реабілітації.180 грн.
Компьютерна об'єктивна аудіометрія (КСВП)Обстеження стану слухового аналізатора методом реєстрації коротколатентних слухових викликаних потенціалів (КСВП) для оцінки об'єктивних порогів слуху. Проводиться під час сну (або в спокійному стані).700 грн.
Контрольна компьютерна об'єктивна аудіометрія (ККСВП)Повторне обстеження стану слухового аналізатора методом реєстрації коротколатентних слухових викликаних потенціалів (КСВП) для уточнення об'єктивних порогів слуху. Виконується після проведення обєктивного обстеження до 2-х місяців потому.500 грн.
Підготовка до КСВППідготовка окремих ділянок шкіри та прикріплення електродів одноразового використання для проведення обстеження методом КСВП, включає 4 електроди.150 грн.
Електроди до КСВПВартість одного електроду, якщо потрібно більше 4-х30 грн.
Тональна порогова аудіометрія (діти з 6 років)Обстеження слухового аналізатора методом визначення субєктивних порогів чутності повітряно- та кістковопроведених звуків300 грн.
Тональна порогова аудіометрія (дорослі)Обстеження слухового аналізатора методом визначення субєктивних порогів чутності повітряно- та кістковопроведених звуків200 грн.
Імпедансна аудіометрія (імпендансометрія діти)Об'єктивне обстеження, що включає тимпанометрію (дослідження стану зовнішнього слухового ходу, барабанної перетинки, барабанної порожнини, слухових кісточок) та реєстрацію акустичних рефлексів (об'єктивна оцінка стану слухової функції).250 грн.
Імпедансна аудіометрія (імпедансометрія дорослі)Об'єктивне обстеження, що включає тимпанометрію (дослідження стану зовнішнього слухового ходу, барабанної перетинки, барабанної порожнини, слухових кісточок) та реєстрацію акустичних рефлексів (об'єктивна оцінка стану слухової функції).200 грн.
Налаштування програмування слухового апаратуКомпьютерне програмування слухового апарату на одне вухо за допомогою спеціального програмного забезпечення з врахуванням стану слухової функції, віку та особливостей розвитку при покупці.200 грн.
Зняття зліпку зовнішнього слухового ходу та вушної раковиниОгляд слухового ходу та зняття зліпків лікарем для виготовлення індивідуальних вушних вкладок до слухових апаратів або пило-, шумо-, водозахисних індивідуальних вушних вкладок70 грн.
Індивідуальна вушна вкладка твердаВиготовлення індивідуальної вушної вкладки твердої (5 роб.днів)430 грн.
Індивідуальна вушна вкладка м'якаВиготовлення індивідуальної вушної вкладки м'якої (5 роб.днів)520 грн.
Індивідуальна вушна вкладка пило-, шумозахисна, берушіВиготовлення індивідуальної вушної вкладки пило-, шумозахисна, беруші (5 роб.днів)520 грн.
Підбір слухового апаратуАналіз результатів аудіологічного обстеження, компьютерний підбір електроакустичних характеристик слухових апаратів, відповідно до вимог сучасного слухопротезування та особливостей індивідуального розвитку250 грн.
Отоакустична емісія (діти від народження)Обстеження стану волоскових клітин завитки обєктивним методом, в основі якого лежить реєстрація звукових коливань, які утворюють волоскові клітини, завитки у відповідь на слухову стимуляцію.300 грн.
ВідеоотоскопіяОгляд стану зовнішнього вуха та барабанної перетинки за допомогою відеоотоскопа. Зображення виводиться на монітор, завдяки чому сам пацієнт або його супроводжуючий отримують наочну картину того, що відбувається в зовнішньому вусі. Отримане зображення можна зберігати в електронному вигляді для спостереження в динаміці.50 грн.
Комплексне аудіологічне обстеження (дітей)Повний комплекс обстежень, що включає збір анамнезу, ЛОР-огляд, консультацію лікаря-сурдолога, відеоотоскопію, проведення імпедансометрії, КСВП, реєстрацію отоакустичної емісії, тональної порогової аудіометрії, надання медичного висновку лікаря-сурдолога1300 грн.
Комплексне аудіологічне обстеження (дорослі)Повний комплекс обстежень, що включає збір анамнезу, ЛОР-огляд, консультацію лікаря-сурдолога, відеоотоскопію, проведення імпедансометрії, тональної порогової аудіометрії, надання медичного висновку лікаря-сурдолога585 грн.

Сурдолог – це лікар, який здатен виявити проблеми порушення слуху, вилікувати їх, підбирає та індивідуально налаштовує слухові апарати. Лікар-сурдолог, в свою чергу, є отоларингологом (ЛОР-ом), але з більш широкою спеціалізацією в сфері патології вуха.

Види та етапи діагностики слуха для дорослих та дітей
ЛОР-огляд. При проведенні ЛОР-огляду в Клініці Юнікам використовуються сучасні отоскопи, а також, відеоотоскопи, які дозволяють побачити найменші зміни у стані досліджуваних органів.
Сліхопротезування є наступним етапом після діагностики слуху та виявлення ступеню його зниження.
Клініка Юнікам в партнерстві з Центром слухової реабілітації "Аврора" надає весь спектр послуг по слухопротезуванню:
Більш детально з повним спектром слухових апаратів фірми Oticon та додаткового приладдя для них, ви можете ознайомитись на сайті нашого партнера – центру слухової реабілітації «Аврора» https://aurora.ua/ який був першим та наразі є лідером в наданні послуг по слуховій реабілітації в Україні. В свою чергу, Центра слухової реабілітації «аврора» є єдиним уповноваженим представником визнаного світового лідера у виробництві слухових апаратів та імплантів фірми «Отікон», Данія.