ТОВ Український Північно-Східний
Інститут Прикладної та Клінічної
Медицини
Ліцензія МОЗ
України АЕ 571792
від 18.12.14
Дякуємо, що звернулись до клініки ЮНІКАМ!

СУРДОЛОГІЯ ТА СЛУХОПРОТЕЗУВАННЯ

ДІАГНОСТИКА ТА РЕАБІЛІТАЦІЯ ПОРУШЕНЬ СЛУХУ
Universal clinic
В клініці ЮНІКАМ вам запропонують повний спектр послуг з діагностики та реабілітація порушень слуху, а також послуги зі слухопротезування.
Консультація сурдолога
Збір анамнезу, ЛОР-огляд та призначення необхідних обстежень. Аналіз результатів обстежень. Надання медичного висновку. Призначення лікування та реабілітації.
Комп'ютерна об'єктивна аудіометрія (КСВП)
Обстеження стану слухового аналізатора методом реєстрації коротколатентних слухових викликаних потенціалів (КСВП) для оцінки об'єктивних порогів слуху. Проводиться під час сну або в спокійному стані.
Тональна порогова аудіометрія для дорослих та дітей
Обстеження слухового аналізатора методом визначення суб'єктивних порогів чутності повітряно- та кістковопроведених звуків.
Імпедансна аудіометрія для дорослих та дітей
Об'єктивне обстеження, що включає тимпанометрію (дослідження стану зовнішнього слухового ходу, барабанної перетинки, барабанної порожнини, слухових кісточок) та реєстрацію акустичних рефлексів (об'єктивна оцінка стану слухової функції).
Обстеження слуху методом отоакустичної емісії (діти від народження)
Обстеження стану волоскових клітин завитки обєктивним методом, в основі якого лежить реєстрація звукових коливань, які утворюють волоскові клітини, завитки у відповідь на слухову стимуляцію.
Відеоотоскопія
Огляд стану зовнішнього вуха та барабанної перетинки за допомогою відеоотоскопа. Зображення виводиться на монітор, завдяки чому сам пацієнт або його супроводжуючий отримують наочну картину того, що відбувається в зовнішньому вусі. Отримане зображення можна зберігати в електронному вигляді для спостереження в динаміці.
Комплексне аудіологічне обстеження дорослих та дітей
Повний комплекс обстежень, що включає збір анамнезу, ЛОР-огляд, консультацію лікаря-сурдолога, відеоотоскопію, проведення імпедансометрії, КСВП, реєстрацію отоакустичної емісії, тональної порогової аудіометрії, надання медичного висновку лікаря-сурдолога.
Підбір слухового апарату
Аналіз результатів аудіологічного обстеження, комп'ютерний підбір електроакустичних характеристик слухових апаратів, відповідно до вимог сучасного слухопротезування та особливостей індивідуального розвитку.
Налаштування програмування слухового апарату
Компьютерне програмування слухового апарату на одне вухо за допомогою спеціального програмного забезпечення з врахуванням стану слухової функції, віку та особливостей розвитку при покупці.
М'яка або тверда індивідуальна вушна вкладка
Виготовлення індивідуальної твердої або м'якої вушної вкладки (5 роб.днів).
Індивідуальна вушна вкладка пило-, шумозахисна, беруші
Виготовлення індивідуальної вушної вкладки пило-, шумозахисна, беруші (5 роб.днів).
СЛУХОПРОТЕЗУВАННЯ
Universal clinic
Клініка Unicam в м. Суми спільно з центром слуху Аврора м. Київ пропонує слухові апарати Oticon – найбільшу в індустрії лінійку слухових технологій, у тому числі відзначені престижними нагородами слухові апарати Oticon Opn S™ та Oticon Opn™, а також інноваційні потужні та педіатричні слухові апарати.
Чому це важливо
Мета слухопротезування - досягнення найкращого сприйняття оточуючих звуків і чіткість мовлення, і, таким чином, найкращої якості життя. Ця мета досягається шляхом найбільш точної відповідності конструкції, дизайну, функцій і властивостей слухового апарату.
Oticon (Данія) - визнаний світовий лідер з наукових досліджень, унікальних технологій, розробки та виробництва слухових рішень для дітей і дорослих
За 115 років компанія Oticon впровадила багато слухових технологій, що змінювали життя на краще та перевищували будь-які очікування людей з порушенням слуху. За останнє десятиліття компанія впровадила нові стандарти та слухові рішення.
Алексеєнко Ірина Сергіївна
Лікар СУРДОЛОГ
Сурдолог – це лікар, який здатен виявити проблеми порушення слуху, вилікувати їх, підбирає та індивідуально налаштовує слухові апарати. Лікар-сурдолог, в свою чергу, є отоларингологом (ЛОР-ом), але з більш широкою спеціалізацією в сфері патології вуха.
Олексієнко Ірина Сергіївна сурдолог з багаторічним стажем. Вона допомогла сотням пацієнтів з порушенням.
ЕТАПИ ЛІКУВАННЯ

Universal clinic
1
Запис на консультацію
Прийом спеціалістів відбувається за попереднім записом. Без черг та в зручний для вас час. Зателефонуйте, аба заповніть форму.
2
Обстеження
При проведенні ЛОР-огляду в Клініці ЮНІКАМ використовуються сучасні отоскопи, а також, відеоотоскопи, які дозволяють побачити найменші зміни у стані досліджуваних органів.
3
Слухопротезування
Слухопротезування є наступним етапом, якщо виявлені глибокі порушення слуху під час діагностики органів слухової системи.
можливість добре чути - доступна кожному
Слухові апарати Oticon
В клініці Unicam м.Суми ви зможете перевірити свій слух на високотехнологічному обладнанні, аналогів якому немає в Сумській області. Кваліфікований спеціаліст клініки допоможе Вам підібрати слуховий апарат згідно ваших потреб та можливостей.
Разом з київським медичним центром слухової реабілітації Аврора представляємо слухові апарати світового рівня, які задовольнять потребу жити повноцінним яскравим життям.
Дякуємо, що звернулись до клініки ЮНІКАМ!
Made on
Tilda