ТОВ Український Північно-Східний
Інститут Прикладної та Клінічної
Медицини
Ліцензія МОЗ
України АЕ 571792
від 18.12.14
Дякуємо, що звернулись до клініки ЮНІКАМ!

НЕЙРОФІЗІОЛОГІЧНІ ДОСЛІДЖЕННЯ

ЩО ТАКЕ ЕЕГ
Universal clinic
Людський мозок - складна багаторівнева і багатофункціональна система, робота якої є основою для нормальної діяльності всього організму. Оцінка функціонального стану центральної та периферичної нервової системи при різній патології нервової системи є основою успішної реабілітації та формування прогнозу для кожного пацієнта.

Електроенцефалографія (ЕЕГ) - метод дослідження функціонального стану головного мозку, заснований на реєстрації його біоелектричної активності через неушкоджені покривні тканини голови.Чутлива апаратура з комп'ютерним аналізом даних допомагає швидко одержати точні, об'єктивні дані, а математичний аналіз — виявити певні закономірності функціонування мозку.
ЩО ТАКЕ ЕНМГ
Universal clinic
Електронейроміографія (ЕНМГ) — метод дослідження, при якому відбувається реєстрація активності м'язів і швидкості проходження нервового імпульсу по нервових волокнах.
Дане дослідження відноситься до методів функціональної діагностики та застосовується при підозрі на патологію переважно периферичної нервової системи, м'язової системи, а також при ряді генетичних захворювань, що супроводжуються порушенням функціонування нервів і м'язів.
КОМПЛЕКСНА РЕАБІЛІТАЦІЯ...
Що таке реабілітація та в чому вона полягає узагальнено, мабуть, знає кожна людина. Особливо ті, хто на власному досвіді відчув ефективність даного методу.
Дякуємо, що звернулись до клініки ЮНІКАМ!
Made on
Tilda