ТОВ Український Північно-Східний
Інститут Прикладної та Клінічної
Медицини
Ліцензія МОЗ
України АЕ 571792
від 18.12.14
Дякуємо, що звернулись до клініки ЮНІКАМ!

МАСАЖ

МАСАЖ В КЛІНІЦІ ЮНІКАМ
Universal clinic
Масаж – один із способів оздоровлення організму, відомий ще з давніх часів.
Сьогодні масаж – це науковий спосіб лікування багатьох хвороб за допомогою систематичних ручних прийомів: прогладжування, розтирання, розминання, биття і вібрації або струсу тіла людини. З грецької масаж означає «чіпати або проводити рукою», з арабської «ніжно погладжувати».
Масаж для лікування почали використовувати в Китаї ще за 2000 років до Різдва Христового, в Індії за 700 років. Римляни застосовували масаж після боїв для знищення синців і пухлин на тілі. У Греції вже за часів Гіппократа масаж розглядали, як засіб, який добре допомагає при багатьох хворобах.
Масаж – це хороший спосіб для релаксації та оздоровлення організму в цілому. Навіть, один сеанс може покращити функціонування організму. Включайте масаж в систему доглядом за тілом і результат не змусить чекати. Перед тим, як проходити лікування масажем не забудьте порадитися з лікарем.


1
Спеціалісти
В ЮНІКАМ працюють висококваліфіковані лікарі з багаторічним досвідом. Лікарі, реабілітологи, масажисти - всі ці спеціалісті працюють в нашій клініці. Тому ви можете бути впевнені, що обравши клініку ЮНІКАМ, ви довіряєте професіоналам.
2
Види масажу
В нашій клініці вам запропонують такі види масажу класичний, лікувальній, м'язово-фасціальний, постізометричний та інші. Всі види масажу виконують кваліфіковані спеціалісти, які постійно розвиваються та підвищують свій професіоналізм
3
Послуги
В клініці ЮНІКАМ вам запропонують масаж як окрему послугу, або частину реабілітаційної програми.
На базі нашої клініки створені всі умови для того, щоб кожен пацієнт отримав якісні професійні послуги та ефективне результативне лікування.
ВИДИ МАСАЖУ
Universal clinic
Класичний
Рекомендований людям без явних проблем з м'язами та опорно-руховим апаратом. Профілактичний масаж виконується з метою запобігання виникнення захворювань опорно-рухового апарату та м'язів.
Лікувальний
Рекомендований людям з наявними захворюваннями опорно-рухового апарату та м'язів. Виконується за направлення лікаря.

Найбільш поширені захворювання при яких потрібен цей вид масажу: остеохондроз, міжхребцеві протрузії, міжхребцеві грижі, постінсультні ускладнення, посттравматичні стани, біль та оніміння кінцівок, слабкість м'язів або навпаки їх напруження, головний біль, погіршення сну, погіршена рухливість суглобів.

Зони впливу та тривалість масажу:

Масаж спина 30-40 хв.

Масаж верхніх кінцівок 15-20 хв.

Масаж нижніх кінцівок 15-20 хв.

Масаж волосяної частини голови 15-20 хв.

Загальний масаж (масаж всього тіла) 1.10-1.20 хв.

Масаж грудної клітки 15-20 хв.

Масаж шийно-комірцевої зони 15-20 хв.

Масаж грудного відділу хребта 15-20 хв.

Масаж попереково-крижової зони 15-20 хв.
М'язово-фаціальний
Додаткові методи впливу на м'язи та фасці людини. Збільшує ефективність класичного та лікувального масажу. Завдяки цьому виду масажу можна впливати також на рубці та внутрішні органи.
Постізометрична релаксація (ПІР)
Суть цього методу полягає в поєднанні короткочасного попереднього напруження м'язів і подальшого їх розслаблення. Наш організм єдина система, і якщо десь з'явився затиск, спазм, він може відгукнутися в досить віддалених частинах тіла. Зняти ці спазми і блоки повинна постізометрична релаксація м'язів - методика, заснована на принципах мануальної терапії. Коли м'яз, що відповідає за рух напружується, то робота м'яза антагоніста, що відповідає за рух в протилежну сторону, рефлекторно гальмується, тобто він у цей момент розслабляється. Найкраще цей механізм спрацьовує при ізометричній напрузі м'язів, тобто коли вони скорочуються, але суглоб при цьому залишається нерухомим.
М'язово-фасціальний
Метод, який включає в себе наклеювання спеціального еластичного пластиру на поверхню шкіри з лікувальною метою. Коли тейпування ефективне:
Підтримує м'яз під час руху; в слабких м'язах покращує їх скорочувальну здатність.
Запобігає травмуванню м'язів (перевтомі, розтягненням, розривам).
Запобігає повторному травмуванню м'яза, зв'язки, сухожилля.
Зменшує втому м'язів.
Гармонізує роботу м'язових та міофасціальних ланцюгів.
Зменшує відчуття болю.
Підвищує м'язовий тонус.
Підтримує суглоби під час руху, запобігаючи його травмуванню.
Збільшує амплітуду руху в суглобі.
Динамічно фіксує суглоб в правильному фізіологічному положенні.
Поліпшує мікроциркуляцію.
Позитивно впливає на роботу внутрішніх органів.

Підвищує ефективність та продовжує дію масажу після закінчення його курсу.
ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ...Universal clinic
Дякуємо, що звернулись до клініки ЮНІКАМ!
Made on
Tilda