ТОВ Український Північно-Східний
Інститут Прикладної та Клінічної
Медицини
Ліцензія МОЗ
України АЕ 571792
від 18.12.14
Дякуємо, що звернулись до клініки ЮНІКАМ!

ДИТЯЧІ СЛУХОВІ АПАРАТИ OTICON

Cлухові апарати Oticon – це медичні вироби, що підбираються лікарем-сурдологом за результатами комплексного аудіологічного обстеження слуху, способу життя та індивідуальних побажань пацієнта.
Oticon Play — новий рівень слухової допомоги дітям!

Оticon Opn Play - сімейство дитячих слухових апаратів на унікальній інноваційній платформі Velox S™ з концепцією відкритого звуку. Вони допомагають дітям чути звуки абсолютно по-новому, тим самим підвищуючи розуміння мовлення в шумі, створюючи оптимальні умови для розвитку і подолання щоденних труднощів, з якими стикається підростаюча дитина.
Крім можливості чути всі звуки навколишнього світу, слухові апарати Oticon Opn Play дозволяють налаштувати підсилення на потрібний рівень
без ризику виникнення зворотного зв'язку,
що значно підвищує розбірливість мовлення.
41 368 грн
Opn Play 2 miniRITE (з Flex Mould 100)
Для ВС до 100 дБ. Платформа Velox S. 48 каналів. Частотний діапазон до 8 кГц. Технологія OpenSound Navigator™ третього рівня. Отимізатор відкритого звуку OpenSound Optimizer™. Просторовий Звук Spatial Sound™ LX з двома оцінювачами рівня. Захист мовлення Speech Guard™ LX третього рівня. Сумісний з мобільним телефоном з можливістю стримінгу. Батарея 312. Містить дитячий алгоритм налаштування DSL v5.0.
40 660 грн
Opn Play 2 BTE PP 13 105
Для ВС до 105 дБ. Платформа Velox S. 48 каналів. Частотний діапазон до 8 кГц. Технологія OpenSound Navigator™ третього рівня. Отимізатор відкритого звуку OpenSound Optimizer™. Просторовий Звук Spatial Sound™ LX з двома оцінювачами рівня. Захист мовлення Speech Guard™ LX третього рівня. Сумісний з мобільним телефоном з можливістю стримінгу. Батарея 13. Містить дитячий алгоритм налаштування DSL v5.0. LED-індикатор стану СА та батареї. Вушна вкладка (індивідуальна або стандартна) сплачується окремо.
40 732 грн
Opn Play 2 miniRITE (з Speaker unit)
unit) Для ВС до 100 дБ. Платформа Velox S. 48 каналів. Частотний діапазон до 8 кГц. Технологія OpenSound Navigator™ третього рівня. Отимізатор відкритого звуку OpenSound Optimizer™. Просторовий Звук Spatial Sound™ LX з двома оцінювачами рівня. Захист мовлення Speech Guard™ LX третього рівня. Сумісний з мобільним телефоном з можливістю стримінгу. Батарея 312. Містить дитячий алгоритм налаштування DSL v5.0. Вушна вкладка (індивідуальна або стандартна) сплачується окремо.
41 494 грн
Opn Play 2 miniRITE (з Flex Mould 105)
Для ВС до 105 дБ. Платформа Velox S. 48 каналів. Частотний діапазон до 8 кГц. Технологія OpenSound Navigator™ третього рівня. Отимізатор відкритого звуку OpenSound Optimizer™. Просторовий Звук Spatial Sound™ LX з двома оцінювачами рівня. Захист мовлення Speech Guard™ LX третього рівня. Сумісний з мобільним телефоном з можливістю стримінгу. Батарея 312. Містить дитячий алгоритм налаштування DSL v5.0.
82 283 грн
Opn Play 1 BTE PP 13 105
Для ВС до 105 дБ. Платформа Velox S. 64 канали. Частотний діапазон до 10 кГц. Технологія OpenSound Navigator™ першого рівня. Отимізатор відкритого звуку OpenSound Optimizer™. Просторовий Звук Spatial Sound™ LX з чотирма оцінювачами рівня. Захист мовлення Speech Guard™ LX першого рівня. Сумісний з мобільним телефоном з можливістю стримінгу. Батарея 13. Містить дитячий алгоритм налаштування DSL v5.0. LED-індикатор стану СА та батареї. Вушна вкладка (індивідуальна або стандартна) сплачується окремо.
82 355 грн
Opn Play 1 miniRITE (з Speaker unit)
Для ВС до 100 дБ. Платформа Velox S. 64 канали. Частотний діапазон до 10 кГц. Технологія OpenSound Navigator™ першого рівня. Отимізатор відкритого звуку OpenSound Optimizer™. Просторовий Звук Spatial Sound™ LX з чотирма оцінювачами рівня. Захист мовлення Speech Guard™ LX першого рівня. Сумісний з мобільним телефоном з можливістю стримінгу. Батарея 312. Містить дитячий алгоритм налаштування DSL v5.0. Вушна вкладка (індивідуальна або стандартна) сплачується окремо.
82 991грн
Opn Play 1 miniRITE (з Flex Mould 100)
Для ВС до 100 дБ. Платформа Velox S. 64 канали. Частотний діапазон до 10 кГц. Технологія OpenSound Navigator™ першого рівня. Отимізатор відкритого звуку OpenSound Optimizer™. Просторовий Звук Spatial Sound™ LX з чотирма оцінювачами рівня. Захист мовлення Speech Guard™ LX першого рівня. Сумісний з мобільним телефоном з можливістю стримінгу. Батарея 312. Містить дитячий алгоритм налаштування DSL v5.0. Вушна вкладка (індивідуальна або стандартна) сплачується окремо.
83 117 грн
Opn Play 1 miniRITE (з Flex Mould 105)
Для ВС до 105 дБ. Платформа Velox S. 64 канали. Частотний діапазон до 10 кГц. Технологія OpenSound Navigator™ першого рівня. Отимізатор відкритого звуку OpenSound Optimizer™. Просторовий Звук Spatial Sound™ LX з чотирма оцінювачами рівня. Захист мовлення Speech Guard™ LX першого рівня. Сумісний з мобільним телефоном з можливістю стримінгу. Батарея 312. Містить дитячий алгоритм налаштування DSL v5.0.
Xceed Play - надпотужні слухові апарати для дітей з важким і глибоким порушенням слуху.

Це новий стандарт найпотужніших в світі потужних дитячих слухових апаратів. Завдяки функціям OpenSound Navigator і OpenSound Optimizer слухові апарати Xceed Play дозволять дітям з важким і глибоким порушенням слуху вперше почути все мовлення на 360°. З Oticon Xceed Play діти будь-якого віку зможуть чути більше, краще розуміти мову і розвивати власні мовні навички.
47 187 грн
Xceed Play 2 BTE SP 13 110
Для ВС до 110 дБ. Платформа Velox S. 48 каналів. Частотний діапазон до 8 кГц. Технологія OpenSound Navigator™ другого рівня. Отимізатор відкритого звуку OpenSound Optimizer™. Захист мовлення Speech Guard™ LX третього рівня. Сумісний з мобільним телефоном з можливістю стримінгу. Батарея 13. Містить дитячий алгоритм налаштування DSL v5.0. LED-індикатор стану СА та батареї. Вушна вкладка (індивідуальна або стандартна) сплачується окремо.
50 611 грн
Xceed Play 2 BTE UP 675 120
Для ВС до 120 дБ. Платформа Velox S. 48 каналів. Частотний діапазон до 8 кГц. Технологія OpenSound Navigator™ другого рівня. Отимізатор відкритого звуку OpenSound Optimizer™. Захист мовлення Speech Guard™ LX третього рівня. Сумісний з мобільним телефоном з можливістю стримінгу . Батарея 675. Містить дитячий алгоритм налаштування DSL v5.0. LED-індикатор стану СА та батареї. Вушна вкладка (індивідуальна або стандартна) сплачується окремо.
87 740 грн
Xceed Play 1 BTE SP 13 110
Для ВС до 110 дБ. Платформа Velox S. 48 каналів. Частотний діапазон до 8 кГц. Технологія OpenSound Navigator™ першого рівня. Отимізатор відкритого звуку OpenSound Optimizer™. Захист мовлення Speech Guard™ LX першого рівня. Сумісний з мобільним телефоном з можливістю стримінгу. Батарея 13. Містить дитячий алгоритм налаштування DSL v5.0. LED-індикатор стану СА та батареї. Вушна вкладка (індивідуальна або стандартна) сплачується окремо.
91 164 грн
Xceed Play 1 BTE UP 675 120
Для ВС до 120 дБ. Платформа Velox S. 48 каналів. Частотний діапазон до 8 кГц. Технологія OpenSound Navigator™ першого рівня. Отимізатор відкритого звуку OpenSound Optimizer™. Захист мовлення Speech Guard™ LX першого рівня. Сумісний з мобільним телефоном з можливістю стримінгу. Батарея 675. Містить дитячий алгоритм налаштування DSL v5.0. LED-індикатор стану СА та батареї. Вушна вкладка (індивідуальна або стандартна) сплачується окремо.
Oticon Sensei — це сімейство слухових апаратів, спеціально розроблених для дітей

Сенсей розроблені для розвитку дитини й адаптовані для забезпечення оптимального слуху для будь-якої дитини з втратою слуху, в будь-якому середовищі, в якій дитина бере участь — в школі, спорті, хобі або грі. Безліч передових, автоматичних і скоординованих систем, таких як комплексна обробка сигналів, адаптивна направленість, системи управління шумом і подавлення зворотного зв'язку, дають вашій дитині розбірливість мови в будь-якій ситуації прослуховування. Завдяки технологіям BrainHearing™ ваша дитина може розвивати свої слухові системи настільки природно, наскільки це можливо
22 256 грн
Sensei BTE
Для ВС до 90 дБ. Платформа Inium Sense. 8 каналів, 16 частотних смуг. Частотний діапазон до 10 кГц. Трипозиційна система шумоподавлення. Сумісний з ConnectLine. LED-індикатор стану батареї. Батарея 13. Містить дитячий алгоритм налаштування DSL v5.0.
28 997 грн
Sensei PRO BTE
Для ВС до 90 дБ. Платформа Inium Sense. 10 каналів, 16 частотних смуг. Частотний діапазон до 10 кГц. Трипозиційна система шумоподавлення. Система EasyRECD урахування індивідуальної акустики вуха. Функція захисту мовлення Speech Guard E. Функція SmartFit - тренер, що показує батькам правильність встановлення вушної вкладки. Сумісний з ConnectLine. LED-індикатор стану батареї. Батарея 13. Містить дитячий алгоритм налаштування DSL v5.0.
Слухові апарати Sensei SP створені спеціально для дітей з важким і глибоким порушенням слуху

Суперпотужні слухові апарати на платформі Inium Sense c технологією BrainHearing для компенсації великих втрат слуху у дітей.
Унікальна комбінація функцій слухових апаратів Sensei SP задовольняє слухові потреби дітей різного віку, від немовлят до підлітків. Міцний, водо- і пилезахищенності корпуc, c нанопокриттям. Гіпоалергенні матеріали корпусу роблять його високонадійним і безпечним для дітей.

Рівень звукового тиску 143 дБ, посилення 82 дБ.

33 491 грн
Sensei SP BTE
Для ВС до 120 дБ. Платформа Inium Sense. 8 каналів, 16 частотних смуг. Частотний діапазон до 6.5 кГц. Трипозиційна система шумоподавлення. Функція Speech Rescue™. Сумісний з ConnectLine. LED-індикатор стану батареї. Батарея 13. Містить дитячий алгоритм налаштування DSL v5.0.
28 997 грн
Sensei Pro SP BTE
Для ВС до 120 дБ. Платформа Inium Sense. 9 каналів. 16 частотних смуг. Частотний діапазон до 6.5 кГц. Трипозиційна система шумоподавлення. Система EasyRECD урахування індивідуальної акустики вуха. Функція Speech Rescue™. Функція захисту мовлення Speech Guard E. Функція SmartFit - тренер, що показує батькам правильність встановлення вушної вкладки. Сумісний з ConnectLine. LED-індикатор стану батареї. Батарея 13. Містить дитячий алгоритм налаштування DSL v5.0.
Залишились питання?
Запишіться на консультацію до лікаря-сурдолога.
Made on
Tilda